XIV Niedziela zwykła

1. „Do Ciebie, Boże, wznoszę moje oczy” – refren psalmu sugestywnie opisuje każde nasze spotkanie z Panem. Zróbmy wszystko, aby w czasie wolnym od pracy i nauki nie zaniedbywać relacji z Bogiem; pamiętajmy o powiedzeniu, że nie ma wakacji od Pana Boga.
2. Wakacyjne miesiące to czas ciężkiej pracy na polach. Wypraszajmy u Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz łaskę obfitych plonów.
3. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. A zarazem jednoczymy się w modlitwie z grupą pielgrzymkową, która wraz z ks. Damianem odwiedza wiele pięknych miejsc, min. miejsce narodzin naszego Patrona – Św. Andrzeja Boboli.
4. Informujemy, że do 15 sierpnia br. p. organista Piotr będzie korzystał ze swego urlopu ma tygodniu, ale będzie obecny na dopołudniowych niedzielnych Mszach św.
5. Na prośbę ks. przewodnika grupy nr. 20 w której skład wchodzi również nasza parafia i w której będzie szedł ks. Krzysztof dziś zbiórka do puszek na potrzeby organizacyjne.
6. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę gospodarczą i ofiary tego tygodnia: bezimienne z Kiedrzyna – 100 i 200 zł, z Klwatki Krl. – 1 tyś zł., z Małęczyna – 200 zł, bezimienna z ul. ks. Ziembickiego – 1 tyś zł., bezimienna z ul. Kościelnej – 2 tyś zł. bezimienna z Klwatki Krl. – 1 tyś zł.
7. Opiece Matki Bożej i naszego Patrona polecamy dzieci, które przez sakrament chrztu św. zostały włączone do wspólnoty uczniów Chrystusa: Rozalię i Wiliama oraz Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia. Zdrowaś Maryjo…