V Niedziela zwykła

1. Przeżywamy piątą niedzielę zwykłą, podczas której swe spotkania formacyjne mają: wspólnota KŻR, kandydaci do sakramentu bierzmowania i dzieci przygotowujące się do I Komunii Św.
2. W sobotę, 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Tego dnia w 1858 roku, w cztery lata po ogłoszeniu dogmatu o Niepokalanym Poczęciu, Matka Najświętsza objawiła się ubogiej pasterce, Bernadecie Soubirous w Massabielskiej Grocie, wzywała do modlitwy oraz pokuty. Lourdes zasłynęło z licznych nawróceń i uzdrowień, dlatego tegoż dnia obchodzimy Światowy Dzień Chorych, podczas którego będziemy zawierzać opiece Niepokalanej ludzi chorych samotnych i potrzebujących uzdrowienia.
3. Trwa nadal wizyta duszpasterska. Rozkład podany jest poniżej. Dziękuję za pomoc sołtysowi Małęczyna – p. Dariuszowi Osuchowi, oraz za ogromną życzliwość, którą doświadczam w Waszych domach, a szczególne za spotkanie które odbyło się z domu Mikołaja, który opowiadał o swym zafascynowaniu Pasterzem naszej diecezji. który niebawem będzie udzielał sakrament bierzmowania naszej młodzieży, przy okazji kanonicznej wizytacji parafii, do której musimy się solidnie przygotować.
4. W dniu 8 lutego o godz. 12.00 i 18.00 w Resursie Obywatelskiej będzie prezentowany pokaz filmu o Medjugorie pt .„Drogowskazy”.
5. OSP w Kiedrzynie organizuje zbiórkę krwi w remizie dla Jana Góraka w niedziele 12 lutego w godz. 9.00 – 14.00. To ogromny gest serca. Więcej informacji na fb parafialnym i OSP Kiedrzyn
6. Dzisiejsza taca gospodarcza jest przeznaczona na ogrzewanie świątyni. Bóg zapłać za odśnieżenie terenów kościelnych p. Michałowi Linowskiemu.
7. Spotkania: schola młodzieżowa – czwartek godz. 18.30, sobota: 9.00 – ministranci, 10.00 – kandydaci, 11.00 – schola dziecięca,
8. W tym tygodniu pożegnaliśmy w parafii: śp. Krystynę Fajdek i śp. Józefa Figurę. Wieczny odpoczynek…
9. Przyszłych Nowożeńców polecamy opiece Matki Bożej, jak również Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia. Zdrowaś Maryjo…
Wizyta duszpasterska:
Wtorek – 7 lutego – od 8.00
Ul. Ks. Ziembickiego (od ul. Szkolnej do 75)
Środa – 8 lutego – od 8.00
Ul. Ks. Ziembickiego (od lasu, domy osiedlowe przy lesie do nr 75 , )
Czwartek – 9 lutego– od 8.00
Ul. Pogodna, potem ul. Wschodnia
Piątek – 10 lutego– od 8.00
Ul. Bankowa (od krzyżówki z ul. Szkolną do lotniska)
Sobota – 11 lutego– od 8.00
Ul. Dębowa, potem ul. Bankowa od krzyżówki ze Szkolną w stronę ul Makowskiej do 79
Poniedziałek – 13 lutego od 8.00
Ul. Bankowa od nr 81 do ul. Makowskiej i potem domy osiedlowe za domem weselnym
Wtorek 14 lutego – od 8.00
Ul. Kościelna (od 1 do sklepu, nr.35)
Środa – 15 lutego – od. 8.00
Ul. Kościelna od sklepu do nr.73
Czwartek – 16 lutego – od 8.00
Ul. Lubelska – od lotniska do domu weselnego, nr.48)
Piątej – 17 lutego – od 8.00
od domu weselnego do końca ulicy i ul. Działkowa
Sobota – 18 lutego – wizyta duszpasterska dodatkowa od godz. 9.00